top of page

8 Мінізвичок, які допоможуть вам бути більш продуктивними!Стівен Гайз запропонував розбивати велике завдання на критично маленькі кроки, які не виснажуватимуть сили воді і духу, а допомагатимуть твердо рухатись вперед.

📝 Крок 1 👣 Оберіть план звичок. Напишіть список бажаних корисних звичок. Працюйте в кількох напрямках (не більш як у 4 одразу)

🔍Крок 2 👣 Ідіть до суті за допомогою запитання «навіщо?». Визначте звичку і запитуйте себе, до тих пір поки зрозумієте: я справді цього хочу

🔗 Крок 3 👣 Прив’язка до зовнішніх стимулів. Вони діють як гачки, але постарайтеся не навантажувати себе так, щоб довелося залучати резерви сили волі

🏆 Крок 4 👣 Придумайте собі нагороду. За якийсь час мозок асоціюватиме поведінку з нагородою, а невдовзі взагалі перестане її потребувати

📈 Крок 5 👣 Фіксуйте результати. Записуйте всі виконані завдання, тоді й більше радітиме та успіхів. Визначайте успіхи в зошиті або за допомогою додатку на смартфоні.

🚰 Крок 6👣 Не перевищуйте міри. Постарайтесь не виснажувати себе. Завдання справді повинні бути дуже маленькими.

😥 Крок 7 👣 Не чекайте від тебе більшого. Від абстрактних і великих цілей у щоденній практиці краще відмовитися. Винуватити себе за надто маленькі кроки категорично не можна.

🔄 Крок 8 👣 Стежте за тим, щоб дія стала звичкою. Коли поведінка стає звичкою, ви вже не замислюватися навіщо вам це потрібно, а просто робите.

Головною стратегією цих міні звичок є:

1. Змусити себе почати. Міні перемога мотивує рухатися далі. Життя починається за межами зони комфорту.

2. Міні звички не вимагають майже ніяких зусиль. Сила волі сильніше за мотивацію. Але пам’ятайте приказку: «поволі їдеш -далі будеш».

3. Не кількість, а регулярність. Звичка формується тільки за допомогою регулярного і багаторазового повторення.

Бажаю вам вдачі!

Напишіть які способи або звички ви маєте і використовуєте для своєї продуктивності?

54 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

5 станів, коли гештальт-терапевт може допомогти

Відчуття втрати або горя. Гештальт-терапія допомагає людям розуміти і виражати свої емоції, пов'язані з втратою чи горем. Терапевт надає підтримку в процесі траурного переживання та допомагає клієнту

🌿 Здоровий Спосіб Життя для Підтримки Психологічного Благополуччя 🌿

На шляху до здорового психологічного стану важливо не лише піклуватися про свої емоції, але й про саме своє тіло. Здоровий спосіб життя може виявитися ключем до підтримки психологічного благополуччя.

Comments


bottom of page