Пошук

Для чого потрібні емоції і почуття?

Ви коли-небудь задавали собі запитання: «Для чого потрібні емоції і почуття»? Адже в природі все влаштовано дуже раціонально. Наприклад з відчуттями все зрозуміло. Адже якщо не будемо відчувати гарячого - то можемо опікти своє тіло і не помітити; якщо не будемо відчувати холода – то переохолодимося так, що не виживемо; якщо не будемо відчувати голоду – не наповнимо свій організм необхідною для виживання енергією; не будемо відчувати болі - поранимося і не приймемо необхідних мір для відновлення цілісності організму. І ось така, можна сказати, непотрібність як емоції і почуття. Що вони дають нам? Для чого вони взагалі потрібні?
Емоції - це мова нашої душі. Саме через них душа повідомляє нам, що в ній відбувається.

Відчуття - для розуміння того, що відбувається в тілі, а емоції - душі.

А тепер згадайте: хто-небуть коли-небудь навчав вас мові вашої душі? Малоймовірно. Швидше всього - ніхто і ніколи, так як це у нас не прийнято. Ну звичайно, що більшість людей взмозі, наприклад, відрізнити страх від радості, або гнів від провини. Але для чого ми переживаємо страх, гнів, провину, сором, радість, задоволення!? Про це ми як правило ніколи не задумуємося. І дуже часто буває так, що нам навіть складно виявити, які саме почуття ми зараз відчуваємо. І зазвичай ми можемо обозначити комплекс наших почуттів, якимось просто видихом, або фразою: «Мені щось дурно».


Є кілька моментів які варто знати про ваші емоції і почуття:

1. Емоції - це енергічний процес, тобто вони вживають на себе велику кількість енергії.


2. Емоції вмикаються нашими думками, а потім вони зафарбовують світ в нашому сприйнятті в різні кольори і знову впливають на наші думки.


3. Емоції впливають на наші рішення і дії.

4. Емоції виконують соціальну функцію, так як виявляють сильний вплив на взаємовідносини людей.


5. Емоції впливають на наше тіло. Вони, наприклад, направляють потік крові і енергетичні ресурси від внутрішніх органів до м’язів. Якщо яка-небудь емоція часто повторюється, або триває занадто довго (тобто стає хронічним станом людини), вона записується в нашому тілі в вигляді м’язового зажиму, який забирає на себе велику кількість енергії.


6. Емоції тісно взаємодіють з драйвами. Драйв — це стан, викликаний нестачею яких-небудь речовин в організмі. Найбільш поширені драйви - це голод, спрага, втома, уникання болі і сексуальний потяг.


Більш детально ми розбираємо природу емоцій та їх вплив на нас, як особистість на онлайн-марафоні «Емоційний інтелект». Під час марафону розвитку емоційного інтелекту ми навчимося розпізнавати різні емоції в своєму тілі, навчимося помічати, як вони з’являються і про що нам говорять.

Також ми поговоримо, що мається наувазі, коли ми ведемо мову взагалі про емоції і почуття.

Запрошую вас на «Курс розвитку Емоційного інтелекту»! Все, що вам потрібно зробити - це залишити заявку на сторінці курсу «Емоційний інтелект». Це займе у Вас всього 30 секунд ;)

Або просто зателефонуйте мені.


Давайте разом підвищувати свій рівень EQ “Емоційниго інтелекту”!

5 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Типи прив’язаності в любовних стосунках.

Бувало у вас так, що в стосунках спіткала невдача? А бувало, що ви переживали один, два, три розриви, а коли в четверте спробували вибудувати нові стосунки з жахом зізналися собі, що все повторюється

Що ж змушує людину чіплятися за стосунки, які приносять їй біль ?

«Чому я неможу від нього піти? Навіть коли він мене ображає я все рівно залишаюся.» Що ж змушує людину чіплятися за стосунки, які приносять їй біль ? Марійка часто скаржилася своїй подрузі на стосунки

Причини співзалежності

Співзалежність насправді в конкретний період розвитку людини, є необхідною для виживання. З моменту народження і до 2-3 років основним психологічним завданням розвитку є формування надійного зв'язку м

Email: anelia.practice@gmail.com

Телефони:

+380989672587

+380660285613

© 2020 by Anelia Bolehan. Proudly created by YAMI

  • Facebook
  • Instagram