top of page

Для чого потрібні емоції і почуття?

Ви коли-небудь задавали собі запитання: «Для чого потрібні емоції і почуття»? Адже в природі все влаштовано дуже раціонально. Наприклад з відчуттями все зрозуміло. Адже якщо не будемо відчувати гарячого - то можемо опікти своє тіло і не помітити; якщо не будемо відчувати холода – то переохолодимося так, що не виживемо; якщо не будемо відчувати голоду – не наповнимо свій організм необхідною для виживання енергією; не будемо відчувати болі - поранимося і не приймемо необхідних мір для відновлення цілісності організму. І ось така, можна сказати, непотрібність як емоції і почуття. Що вони дають нам? Для чого вони взагалі потрібні?

Хочете прочитати більше?

Підпишіться на anelia.com.ua, щоб продовжити читати цей пост.

7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

5 станів, коли гештальт-терапевт може допомогти

Відчуття втрати або горя. Гештальт-терапія допомагає людям розуміти і виражати свої емоції, пов'язані з втратою чи горем. Терапевт надає підтримку в процесі траурного переживання та допомагає клієнту

🌿 Здоровий Спосіб Життя для Підтримки Психологічного Благополуччя 🌿

На шляху до здорового психологічного стану важливо не лише піклуватися про свої емоції, але й про саме своє тіло. Здоровий спосіб життя може виявитися ключем до підтримки психологічного благополуччя.

Comentários

Não foi possível carregar comentários
Parece que houve um problema técnico. Tente reconectar ou atualizar a página.
bottom of page