top of page

Привіт, вітаю вас на сторінці самодопомоги.

 Я Анелія Болехан, психолог, гештальт терапевт (в процесі сертифікації) з п’ятирічним досвідом роботи,  моя мета – допомогти вам знайти внутрішню гармонію та покращити якість вашого життя.

На цій сторінці ви знайдете різноманітні ресурси, які допоможуть вам самостійно працювати над своїм психічним здоров'ям. Я додаватиму їх поступово, в міру своїх можливостей.

 

Тут ви зможете ознайомитись з практичними порадами, вправами та методиками, які спрямовані на покращення емоційного стану, розвиток самосвідомості та зміцнення міжособистісних відносин.

Що ви знайдете на цій сторінці:

  • Інформаційні матеріали з різних аспектів гештальт-терапії.

  • Керовані вправи для самостійного виконання, спрямовані на зняття стресу, розслаблення та розвиток усвідомленості.

  • Підбірка корисних книг і статей для глибшого розуміння себе та своїх емоцій.

  • Медитації, релаксаційні техніки та інші корисні ресурси для підтримки вашого психічного здоров'я.

Ця сторінка створена, щоб підтримати вас у вашому шляху до кращого розуміння себе та свого внутрішнього світу. Пам’ятайте, що самодопомога – це важливий крок до здорового та щасливого життя. Якщо вам потрібна додаткова підтримка, не соромтеся звернутися до мене за індивідуальною консультацією.

Image by Tomáš Malík

01

Медитація "Фокус на себе" – це заспокійлива практика, яка містить в собі сканування тіла та релаксацію. Ця медитація допоможе вам зняти стрес та розслабитися перед сном. Виконуючи її, ви зосереджуєтеся на своїх відчуттях, поступово розслабляючи кожну частину тіла. Це сприяє зняттю напруги, заспокоює розум і налаштовує вас на глибокий та спокійний сон.

02

Вже працюю над ...

Скоро буде.....

Спалювання пахощів
Кундаліні -йога дихання

03

Скоро буде.....

Скоро буде.....

04

Скоро буде.....

Скоро буде.....

Relaxation
bottom of page