top of page
Дружня розмова

Вітаю, ти на шляху покращення якості життя!

Вже сьогодні ти можеш поглибити своє розуміння взаємозв'язку між душею та тілом за допомогою захопливої ​​гри "Психосоматика". Ця гра відкриває перед тобою унікальну можливість дослідити, як твої емоції, стан душі та фізичне самопочуття, пов'язані між собою.

На тебе чекає захоплива подорож у світ психосоматики, де ти розкриєш таємниці впливу психіки на фізичне здоров'я та побачиш, як підтримувати гармонію в цьому складному взаємозв'язку.

Здоровий Розум, Здорове Тіло.
Виклики Психосоматики

Ласкаво запрошую вас у світ гри "Психосоматика" – захоплюючу інтерактивну подорож, яка допоможе розгадати таємницю зв'язку між вашими емоціями, тілесними симптомами та душевним самопочуттям.

 

Ця гра доступна як для індивідуального, так і для групового використання (від 3 до 5). учасників) і містить в собі 10 захопливих етапів, що проходять протягом десяти зустрічей.

Кожен грає на індивідуальному рівні, проте групове спілкування та обмін досвідом робить її ще цікавішою.

Під час гри ви маєте можливість розгадати секрети свого симптому, розпізнати відношення до нього, усвідомити перервані емоції та вторинні вигоди, які ви можете отримувати від вашого симптому.

«Психосоматика» – це можливість зрозуміти, як ваші емоції та психологічний стан впливають на ваше тілесне здоров'я і відкривають перед собою шлях до покращення самопочуття та зміни кроків вперед для досягнення гармонії вашого внутрішнього здоров'я.

 

Гра «Психосоматика» – це відкриття для вас нового світу, де ви можете впоратися із симптомами та крокувати шляхом до відновлення і благополуччя.

Для замовлення гри напиши мені в приват. Контакти є внизу.

Вартість: 

Індивідуальна гра 1900 грн. Тривалість 90 хв. Формат онлайн.

Групова гра 650 грн з 1 учасника. Тривалість 3 години. Формат онлайн.

Дату і час уточнюй в приват!

bottom of page